Powstanie nowy parking oraz place zabaw przy ul. Perepeczki!

Miejski Zarząd Dróg i Transportu ogłosił przetarg nieograniczony na budowę parkingu oraz placów zabaw przy ul. Perepeczki, czyli łączniku ul. Staszica z ul. Kilińskiego. Oferty można składać do 26 lipca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach inwestycji ma zostać zbudowany parking na 48 miejsc postojowych, chodnik z płyt betonowych, ciąg pieszo rowerowy z nawierzchnią bitumiczną, liniowy park zabaw o nawierzchni poliuretanowej, rowerowy plac zabaw wraz z niezbędnymi urządzeniami technicznymi. Zostaną także zamontowane elementy małej architektury – ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery.

Prace obejmą również wykonanie kanalizacji deszczowej, wypustów ulicznych oraz studni. Ponadto wykonawca po demontażu istniejących słupów oświetleniowych będzie zobowiązany zbudować nowe. Całość dopełni nasadzenie nowych drzew i krzewów.

To drugi etap inwestycji związanej z przedłużeniem ul Racławickiej do ul. Staszica. Prace związane z częścią drogową zostały ostatecznie sfinalizowane wiosną 2017 r. Teraz pora na zagospodarowanie przyległego terenu.

Oferty można składać w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg (ul. Popiełuszki 4/6) do 26 lipca. Zwycięzca przetargu ma za zadanie zrealizować prace do końca września.

Szczegółowe informacje na temat przetargu na stronie:
http://mzd.czest.pl/przetargi/aktualne-przetargi-ogloszone/3164-budowa-parkingu-dla-48-miejsc-postojowych-samochodow-osobowych-budowe-placu-zabaw-dla-dzieci-w-tym-placu-rowerowego

 

 

Źródło: UM Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *