porządkowanie, czyszczenie i mycie III Alei

Trwa gruntowne czyszczenie, porządkowanie i mycie III Alei Najświętszej Maryi Panny oraz placu Biegańskiego. Zakończy się przed obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.W związku z pracami, które będą przeprowadzane na zlecenie częstochowskiego MZDiT przez specjalistyczną firmę ręcznie i maszynowo, możliwe jest występowanie czasowych utrudnień. W związku z tym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, unikanie parkowania przy III al. NMP, a jeśli to możliwe, unikanie jazdy w ciągu III Alei NMP. Wspomniane prace potrwają przez kilka najbliższych dni.

Proces czyszczenia Alei NMP i pl. Biegańskiego będzie miał swoje kolejne odsłony. Całość prac ma zakończyć się 10 listopada tuż przed rozpoczęciem częstochowskich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach programu „Lepsza Komunikacja w Częstochowie”. Będzie to pierwsze gruntowne mycie i czyszczenie al. NMP i  pl. Biegańskiego od czasu zakończenia przed kilkoma laty rewitalizacji głównej arterii miasta wraz z terenami przyległymi. Wykonawcą wyłonionym w przetargu jest firma Pro-Park z Szubina. Koszt prac to 560 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *