Facebook usunął konto Włókniarza!

Z Facebooka zniknął profil częstochowskiego Włókniarza. Stało się to nagle i bez podania przyczyny przez serwis społecznościowy.

 

Konto Włókniarza zostało usunięte bez podania uzasadnienia w miniony poniedziałek wieczorem, dzień po wygranym przez częstochowską drużynę meczu z liderem PGE Ekstraligi Fogo Unią Leszno. – Po wielu próbach skontaktowania się z administratorami Facebooka otrzymaliśmy informację, że powodem usunięcia konta była reklama zakładów losowych – mówi Michał Świącik, prezes forBET Włókniarza Częstochowa. – Nie dostaliśmy żadnego ostrzeżenia. Dziwi mnie takie działanie tym bardziej, że wszystkie materiały reklamowe naszego sponsora tytularnego są uzgadniane z prawnikami. Firma forBET sponsoruje również Śląsk Wrocław. Do facebookowego profilu tego klubu nie ma jednak zastrzeżeń.

Sternika Włókniarza dodaje, że np. serwis internetowy You Tube zanim podejmie jakieś kroki związane z kontem danego użytkownika, wysyła najpierw ostrzeżenie. Nie usuwa też całego profilu tylko element, który narusza zasady.

Konto facebookowe forBET Włókniarza istniało od 9 lat. – Dlaczego amerykański potentat nie zwrócił uwagi na to, że prowadzimy akcje charytatywne za pośrednictwem naszego profilu – zastanawia się Świącik.

Działacze Włókniarza podejrzewają, że z tą całą sprawą mogą mieć związek osoby ze środowiska okołożużlowego w Częstochowie.

Źródło: wczestochowie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *